|
|
|
|
|
|
|
|
||
DINSDAG 20|12
Velgen en computer gestolen uit vijf garageboxen
APELDOORN - Op maandag 19 december is er ingebroken bij vijf garageboxen aan de Gemzenstraat in Apeldoorn. Bij de inbraken zijn onder meer velgen en een computer gestolen.
De inbraken zijn maandagavond ontdekt. Meerdere garagedeuren stonden open. Deze waren vermoedelijk opengebroken. Bij de inbraken zijn onder meer velgen en een computer gestolen. De politie adviseert benadeelden aangifte te doen en stelt een onderzoek in naar de inbraken.
Tips
De kans op woninginbraken kunt u verkleinen door een bewakingscamera, elektronische beveiliging en goed hang- en sluitwerk aan te schaffen voorzien van het Politiekeurmerk Veilig Wonen ®. Laat u eens voorlichten door een erkend vakman. Uiteraard zorgt u voor voldoende verlichting rondom huis en geeft u inbrekers geen kans: laat geen ramen openstaan waarbij het makkelijk inklimmen is. Losliggende ladders of opstapjes: zet ze binnen of leg ze vast. Waardevolle spullen bewaart u zoveel mogelijk achter slot en grendel. Meer tips en informatie vindt u op www.leertouwer.nl en www.homesafety.nl.